14 Aralık 2011 Çarşamba

NECRON KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAKLARI HAKKINDA BİLMEDİKLERİNİZ

Doğaya verdiği önemle, yaptığı araştırmalarla , içinde bulunduğu zamanın gösterdiği ekonomik ve teknolojik değişimlere uygun yapısıyla, ihtiva ettiği kaynakları ve yetenekleri bu alanda gelişmek adına kullanan bir mühendislik şirketidir Necron.


Necron ürün gamında yer alan C serisi kesintisiz güç kaynakları yarı mamul olarak halen Çin Halk Cumhuriyeti ve Taiwan'da iki ayrı fabrikada, ödün vermediğimiz kalite anlayışı ile güncel üretim yöntemleri ve en ileri teknoloji kullanılarak oluşturulmaktadır. Bu fabrikalardaki yarı mamul üretim süreci düzenli olarak Türk Mühendisler tarafından denetlenmekte ve onay verilmeyen yarı mamulün üretimine olanak tanınmamaktadır. Tüm bu yarı mamullerin montajı Türkiye'de tamamlanarak bitmiş ürüne dönüştürülmekte ve gerekli testler yapıldıktan sonra üretim süreci sonuçlanmış ve müşteriye teslim edilmek üzere hazır hale getirilmiş olmaktadır.

Necron, global dünyada ticaret alanında yüksek seviyelerde olmak adına, bütün müşterilerinin talep ve gereksinimlerini göz önünde bulundurarak ürünler üretmeyi, hizmet sunmayı ve Pazar stratejileri geliştirmeyi kendine ilke edinmiştir. Tüm dünyada ki insanların ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak için, yüksek kalitede ve uygun fiyatlarda ürünler üretmeye ve kullanıma sunmaya devam edeceğiz. Benzer ürünlerin üretiminde, alışılagelmiş kalıpların dışına çıkarak teknolojide yenilikçi anlayışla, sektörümüzde önemli bir fark elde ettiğimizin bilincinde olarak bu yolda emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz.Bilindiği üzere Kesintisiz Güç Kaynağı diğer tüm sanayi ürünleri gibi çeşitli bileşenlerden oluşmakta ve bu bileşenler kendi başlarına birer ürün niteliği taşımaktadırlar. Üretimin yapıldığı fabrikalarımızda yarı-mamül testleri, akü kapasite testleri, PCB testleri, mekanik dayanıklılık testleri, izolasyon testleri ve elektromanyetik testler detaylı bir şekilde yapılmaktadır. Bitmiş ürün ise başlı başına bir ürün niteliği taşıdığı için ayrıca detaylı fonksiyonel testlere tabi tutulmaktadır. Kalitemiz çeşitli kalite kuruluşları tarafından belgelenmiş ve standart haline getirilmiştir.

Hiç yorum yok: